dojazd: Krzykawa Nowa 3 | Bolesław 32-329

USZCZELKI KALENICOWE

To oryginalne uszczelki pod blachy dachowe produkowane ze spienionych pianek poliuretanowch oraz silikony i taśmy dekarskie. Stosowane pod obróbkami (kalenice, wiatrownice, a pasy nadrynnowe) uszczelki charakteryzujące się kształtem odpowiadającym profilowi blachodachówek i blach trapezowych, zapobiegają przedostawaniu się wody, śniegu i zanieczyszczeń.

USZCZELKA KLINOWA

Drobnym nieszczelnościom, powodującym przedostawanie się zabrudzeń pod pokrycie dachowe, szczególnie w miejscu styku obróbki z kominem i ścianą z powodzeniem zapobiegają silikony i taśmy dekarskie.

Uszczelki kalenicowe

Uszczelka typu klin idealnie nadaje się do uszczelnienia rynien koszowych, kołnierzy okien dachowych oraz kalenicy na skosach dachu. Jej struktura powoduje, że jest idealnym materiałem zapobiegającym przedostawaniu się wody, śniegu czy też innych zanieczyszczeń pod poszycie dachu. Zapobiegają również przedostawaniu się owadów i ptaków chcących zakładać gniazda lub niszczyć folie izolacyjne.
Uszczelki kalenicowe

Zadzwoń do nas i spytaj o cenę!!!

udzielamy wysokich rabatów

tel: 509 004 209

JAK DO NAS TRAFIĆ?

Najlepsze Blachy trapezowe, dachówki blaszane, blachy z posypką, panele dachowe, blachy na rąbek stojący Jaworzno, Katowice, blacha trapezowa katowice, blachodachówka katowice, Olkusz, Zawiercie, Kraków