dojazd: Krzykawa Nowa 3 | Bolesław 32-329

RYNNY

Dbając o kompleksowość naszej oferty, dysponujemy dużym wyborem systemów rynnowych renomowanych producentów. Oferujemy wysokiej jakości produkty, a także kompleksową ofertę elementów niezbędnych do estetycznego wykończenia dachu, takich jak: rynny dachowe, rury spustowe, redukcje osadnika, narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, kolanka, obejmy, złączki i denka. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby cenionych polskich producentów - Galeco i Kaczmarek. Są to firmy, które dzięki długoletniemu doświadczeniu stosują rozwiązania pozwalające na jeszcze efektywniejsze zbieranie wody deszczowej z dachu i zapobiegające przelewaniu się jej nadmiaru. Produkty te cechuje również wysoka estetyka i funkcjonalność.

Systemy stalowe i PCV

Nasza oferta obejmuje zarówno rynny stalowe, stalowe ocynkowane, jak i plastikowe PCV dostępne w wielu kolorach i wymiarach, dzięki czemu mogą Państwo dopasować wybrany system do pokrycia dachu lub stylu budynku. Nowoczesne technologie produkcji zapewniają wysoką odporność na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu kolor nie odbarwia się i nie traci połysku. Rynny dachowe z oferty firmy Blachotrapez są odporne na uszkodzenia mechaniczne, rozciąganie, zginanie, i korozję. Charakteryzują się bezproblemowym montażem, co potwierdzają liczni wykonawcy.

Wybór oferty

Głównym zadaniem gotowych systemów rynien stalowych, jak i PCV jest zbieranie i odprowadzanie wody opadowej z powierzchni dachu. Jego wielkość jest głównym czynnikiem decydującym o wymiarach rynien i ilości punktów odprowadzających. Oferujemy rozwiązania  Galeco PCV w rozmiarach rynna/rura 90/50 110/80 130/80 130/100 150/100 180/125, jak i rynny stalowe w rozmiarach rynna/rura 120/90 135/90 135/100 150/100 150/120. Dostarczamy także kompletny system producenta Kaczmarek składający się z elementów o przekroju półokrągłym 125 mm i 100 mm. Wszystkie systemy dedykowane są do nowych oraz istniejących budynków, bez względu na rodzaj pokrycia dachowego. Idealnie komponują się z blachodachówką, blachą trapezową i płaską czy dachówkami ceramicznymi.
Rynny

Zadzwoń do nas i spytaj o cenę!!!

udzielamy wysokich rabatów

tel: 509 004 209

JAK DO NAS TRAFIĆ?

Najlepsze Blachy trapezowe, dachówki blaszane, blachy z posypką, panele dachowe, blachy na rąbek stojący Jaworzno, Katowice, blacha trapezowa katowice, blachodachówka katowice, Olkusz, Zawiercie, Kraków