dojazd: Krzykawa Nowa 3 | Bolesław 32-329

PODBITKA DACHOWA PCV

PODSUFITKA PCV KROP

Podbitka pcv

Uzupełnieniem systemu rynnowego jest podsufitka zewnętrzna (podbitka dachowa) do wykończenia spodniej połaci okapu dachu.

Piękny i precyzyjnie wykończony kompletny dach to nie tylko starannie ułożone pokrycie ale i odpowiednio dobrane akcesoria. By osiągnąć naprawdę elegancki wygląd, warto zadbać o ozdobę dachu. Idealnym rozwiązaniem jest drewnopodobna podsufitka dachowa, która dba o nie mniej ważną spodnią część okapu dachu. Zakrywa wystające końcówki krokwi, co zapewnia staranne wykończenie całej konstrukcji. Dach z odpowiednio dobranymi podsufitkami to spektakularny efekt końcowy realizacji.

Detale mają znaczenie – wiemy to! Dlatego do naszej oferty dołącza produkt, który obok systemów rynnowych dopełni estetyczne wykończenie dachu, a przede wszystkim zapewni odpowiednią wentylację i zabezpieczy więźbę, krokwie i konstrukcję okapu przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi (zawiewanie śniegu), ochroni przed zagnieżdżeniem np. ptaków oraz postawi kropkę nad „i” w dachowej ofercie Blachotrapezu.

W ofercie KROP - PODSUFITKA DACHOWA jest wykonana z PVC. Ten nowoczesny materiał niesie szereg zalet: przede wszystkim trwałość materiału, odporność na warunki atmosferyczne, brak wymogu konserwacji, prosty montaż ze względu na lekkość konstrukcji i możliwość dopasowania systemu do  preferowanego montażu zabudowy okapu dachu na zewnątrz budynku. Podsufitka umożliwia także zamontowanie oświetlenia, które podkreśli elewację  i bryłę budynku. Szeroka gama kolorystyczna (6 kolorów) pozwoli dopasować przestrzeń okapu do reszty elewacji oraz stworzy estetyczne wykończenie dachu spójne z ramami okien, drzwiami, rynnami i pokryciem.

W ofercie KROP, Klienci mogą wybierać spośród sześciu najbardziej modnych na rynku wzorów i kolorów podbitek dachowych PVC. Wprowadziliśmy trzy kolory imitujące drewniane wykończenie: złoty dąb, orzech i winchester (jasny dąb) oraz trzy kolory modne od wielu lat na rynku: ciemnobrązowy, grafitowy i czarny.

Podsufitka dachowa tradycyjna

Wysoce estetyczne wykończenie pokrycia dachowego firmy Blachotrapez zapewniają klasyczne podsufitki dostępne w ofercie KROP. Doskonale dopracowane walory techniczne i wizualne znajdą swoje zastosowanie zarówno w architekturze klasycznej jak i nowoczesnej.  Dostępna paleta barw i wzorów pozwala na wybór odpowiedniej podbitki dopasowanej do gustu Klienta.

KOLORYSTYKA

GRAFIT 7016

8019 CIEMNY BRĄZ

9005 CZARNY

ZŁOTY DĄB

ORZECH

WINCHESTER (JASNY DĄB)

Najlepsze Blachy trapezowe, dachówki blaszane, blachy z posypką, panele dachowe, blachy na rąbek stojący Jaworzno, Katowice, blacha trapezowa katowice, blachodachówka katowice, Olkusz, Zawiercie, Kraków