dojazd: Krzykawa Nowa 3 | Bolesław 32-329

RYNNY KROP

Producent pokryć dachowych i elewacji rozszerzył swoją ofertę o zupełnie nowy segment produktów – systemy rynnowe KROP ze stali i PVC. Tym samym portfolio marki stało się kompletnym zapleczem dla dekarza i klienta. Na potrzeby tego przełomowego przedsięwzięcia firma zbudowała osobną, nowoczesną halę produkcyjną. Nowy produkt będzie dostępny w firmowej sieci sprzedaży na terenie całego kraju, a także u wybranych dystrybutorów zagranicznych. - Wieloletnia współpraca z dekarzami pozwoliła zaprojektować innowacyjny produkt, który poza wysoką szczelnością, trwałością i sprawnym odprowadzaniem wody deszczowej, zapewnia przede wszystkim intuicyjny montaż – a to dla fachowca największa wartość – wyjaśnia Janusz Tumidajewicz, Dyrektor Zakładu. – Systemy składają się z kilkudziesięciu elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć w zależności od potrzeb i projektu dachu. Dzięki temu, spełnia on swoje zadanie zarówno w domach rodzinnych, jak budynkach użyteczności publicznej. Profesjonalny rozwój nowego segmentu portfolio zapewni nowa, w pełni zautomatyzowana hala produkcyjna służąca wyłącznie wytwarzaniu komponentów do systemów orynnowania KROP.

POBIERZ KATALOG PDF

RYNNY KROP Wszechstronne dopasowanie

Ułatwiamy wybór klientom, oferując w nowym segmencie dwa warianty systemów rynnowych KROP: STALOWYM i PVC, dostępne w bogatej palecie kolorów. Dopasowanie rynien do projektu i wymagań prawnych stało się jeszcze prostsze. Inwestorzy mogą zapomnieć o kompromisach przy wyborze rynien.

Potwierdzona niezawodność

Tworząc zupełnie nowy produkt, wyznaczyliśmy sobie cel wykreowania najwyższego standardu w branży. Wybraliśmy przyjazne dla środowiska surowce od naszych sprawdzonych dostawców, czołowych producentów na rynku europejskim. Za sprawą wielostopniowej kontroli jakości, finalnie zapewniają one m.in. wytrzymałość mechaniczną, odporność na działanie czynników zewnętrznych, bardzo dobrą dynamikę pracy. System KROP ma właściwości użytkowe, na które oferujemy gwarancję nawet do 40 lat.

Unikalne rozwiązania

Konsultacje z dekarzami były inspiracją w identyfikacji najczęstszych błędów i trudności w montażu rynien. Przekazana wiedza w połączeniu z doświadczeniem rynkowym firmy oraz zapleczem działu badań i rozwoju pozwoliły stworzyć dla obydwu systemów elementy zapewniające wysoką szczelność. Finalnie uzyskaliśmy kompleksowe rozwiązanie prezentujące walory funkcjonalne, montażowe i użytkowe, a także estetyczne.

Międzynarodowy standard produkcji

Aby zaproponować nową jakość w segmencie systemów rynnowych, zainwestowaliśmy w rozwój parku maszynowego. System KROP powstaje w nowej, w pełni zautomatyzowanej hali, która w 100% spełnia wysokie wymagania międzynarodowych dostawców surowców.

Nowy wymiar montażu

Udało się nam uprościć montaż systemów rynnowych. Do połączenia wszystkich elementów RYNNY KROP wystarczą podstawowe narzędzia oraz nieco doświadczenia. Kolejność prac jest niemal intuicyjna. W ten sposób wszystkie działania na inwestycji nabierają bardziej dynamicznego tempa. To najprostszy montaż na rynku polskim oraz europejskim. 
Najlepsze Blachy trapezowe, dachówki blaszane, blachy z posypką, panele dachowe, blachy na rąbek stojący Jaworzno, Katowice, blacha trapezowa katowice, blachodachówka katowice, Olkusz, Zawiercie, Kraków