dojazd: Krzykawa Nowa 3 | Bolesław 32-329

Blachotrapez młody dekarz
tanie blachy w katowicach

Blachotrapez młody dekarz

Blachotrapez Oficjalnym Partnerem IX Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy

Już 30 stycznia młodzi adepci sztuki dekarskiej, w wieku maksymalnie do 26 lat, tania blacha katowice rozpoczną rywalizację w czterech kategoriach konkursowych: dachy strome jak i dachy metalowe także dachy płaskie i fasady (po raz pierwszy). Łącznie w wydarzeniu weźmie 17 drużyn z całego kraju. Spośród startujących zostanie wyłoniona także reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, które odbędą się na Łotwie jesienią 2018 r. Wyniki zmagań ogłoszone zostaną ponad to podczas Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w czwartek 1 lutego 2018 r.

tania blacha katowice

 

Blachodachówka to program partnerski, którego celem jest także  motywowanie i wyróżnianie Partnerów Handlowych, osiągających najlepsze wyniki sprzedażowe. Laureaci tegorocznej edycji – zdobywcy największej ilości punktów, mogli powitać jesień w wyjątkowo letniej scenerii. Najlepszych kontrahentów jak i  nagrodzono tygodniowym pobytem na bajecznej Dominikanie. Wyjątkowych atrakcji nie brakowało.

 

Najlepsze Blachy trapezowe, dachówki blaszane, blachy z posypką, panele dachowe, blachy na rąbek stojący Jaworzno, Katowice, blacha trapezowa katowice, blachodachówka katowice, Olkusz, Zawiercie, Kraków