dojazd: Krzykawa Nowa 3 | Bolesław 32-329

DECRA STRATOS

BLACHODACHÓWKA Z POSYPKĄ

Metalowa dachówka gontopodobna Decra Stratos spotkała się z powszechnym uznaniem na rynku polskim, w szczególności na Podhalu, gdzie coraz częściej zastępuje tradycyjny gont drewniany.Blacha gontowa Decra  Stratos to nie tylko doskonałe pokrycie dachowe na domy drewniane, ale również na nowoczesne budynki, o czym świadczą przykłady wielu inspirujących realizacji.

Gonty stalowe Decra  Stratos nie wymagają konserwacji i są praktycznie bezkosztowe w eksploatacji.Pomimo że lekkie, odznaczają się doskonałymi własnościami wytrzymałościowymi na obciążenia śniegiem i odrywanie przez silne wiatry, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w regionach górskich i nadmorskich.

Decra Stratos

określana potocznie gontem metalowym z posypką ceramiczną ma dobre wygłuszające własności akustyczne (nie występuje efekt dudnienia deszczu), a na pokryciu dobrze utrzymuje się śnieg, zmniejszając ryzyko uszkodzenia rynien przez osuwające się lawiny śnieżne.

Blacha gontopodobna Decra® Stratos może być stosowana na dachach o pochyleniach od 12o do 90o

decra-stratos DĄBROWA GÓRNICZA
Waga:
2.8 kg/m²
Średnia długość pokrycia:320 mm
Średnia szerokość pokrycia:1230 mm
Rozstaw łat:320 mm
Ilość sztuk/m2:2,544 dachówek/m²
Minimalny kąt nachylenia dachu:12°
akcesora-do-blach-z-posypką

Najlepsze Blachy trapezowe, dachówki blaszane, blachy z posypką, panele dachowe, blachy na rąbek stojący Jaworzno, Katowice, blacha trapezowa katowice, blachodachówka katowice, Olkusz, Zawiercie, Kraków