dojazd: Krzykawa Nowa 3 | Bolesław 32-329

Blacha trapezowa odznaczony Złotym Orłem
Blacha trapezowa odznaczony Złotym Orłem 3

Blacha trapezowa odznaczony Złotym Orłem

Blacha trapezowa odznaczony „Złotym Orłem Polskiego Budownictwa 

„Orły Polskiego Budownictwa 2017” zostały rozdane! Podczas Wielkiej Gali, która odbyła się 24 listopada br. w Warszawie, zostały wręczone  nagrody branży budowlanej. Blachotrapez został uhonorowany złotą statuetką w kategorii “Budownictwo”. Przyznane także wyróżnienie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w branży. 
 
Ogólnopolski konkurs „Orły Polskiego Budownictwa”, realizowany pod Patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, już od 10 lat.  Zgodnie ze swoją misją wyróżnia i promuje firmy bezpieczeństwo i są wzorem dobrego zarządzania na rynku budowlanym. W tym roku Blacha trapezowa zdobył najwyższe noty w kategorii „Budownictwo” ponadto zgodne z najwyższymi standardami zarządzanie firmą. Kapituła konkursu doceniła również inwestycje firmy w zaplecze produkcyjne (budowa nowych zakładów), także kapitał ludzki i uruchomienie nowoczesnych linii technologicznych.blacha trapezowa Katowice
 

– Tytuł „Złotego Orła Polskiego Budownictwa” to wyraz naszej silnej pozycji na rynku i zaufania, którym obdarzyli nas Klienci i Partnerzy. Ta prestiżowa nagroda jest także synonimem sukcesu i najwyższej jakości, a także potwierdza , że nasza firma nie odbiega od światowych standardów i dynamicznie się rozwija. Jesteśmy dumni, że nasza praca jest doceniana i stawiana jako wzór w prowadzeniu biznesu – mówi Krzysztof Maraszek, Dyrektor Marketingu firmy Blachotrapez.

Organizatorem konkursu jest także Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl, która reprezentuje interesy i dba o pozytywny wizerunek polskich przedsiębiorców. Jej misją jest tworzenie warunków sprzyjających ich rozwojowi i również  wspieranie polskiej gospodarki. Od 10 lat w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury przyznło nagrody Orły Polskiego Budownictwa.

Najlepsze Blachy trapezowe, dachówki blaszane, blachy z posypką, panele dachowe, blachy na rąbek stojący Jaworzno, Katowice, blacha trapezowa katowice, blachodachówka katowice, Olkusz, Zawiercie, Kraków