dojazd: Krzykawa Nowa 3 | Bolesław 32-329 mapa 

OGRODZENIA – SZTACHETY STALOWE

SZTACHETY STALOWE

Firma Blachotrapez wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy realizują swoje plany o perfekcyjnym domu, sukcesywnie powiększa swoje portfolio produktowe. Dlatego do oferty firmy wprowadzamy nowy wyrób – Sztachety Stalowe Premium, pierwszy produkt w segmencie ogrodzeń, które wraz z oferowanymi przez producenta pokryciami dachowymi będą tworzyć całościowy system rozwiązań wykończenia domu i jego otoczenia.

SZTACHETY STALOWE OGRODZENIA

Przykuwające uwagę wzornictwo – niepowtarzalny design zastrzeżony prawem patentowym, wysokiej jakości materiał, a także nowoczesne i praktyczne rozwiązania montażowe to tylko niektóre wyróżniki nowego produktu. Ogrodzenie ze Sztachet Stalowych Premium doskonale współgra z otaczającą architekturą, stanowić dopełnienie otoczenia domu i podkreślając jego charakter. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w produkcji wysokogatunkowych blach powlekanych Blachotrapez stworzył produkt wyjątkowo trwały i estetyczny o uniwersalnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Trzy wzdłużne rowki w przekroju sztachety, usztywniają produkt w sposób optymalny, co w rezultacie czyni go znacznie konkurencyjnym w stosunku od innych dostępnych na rynku. Sztachety Stalowe Premium nie obciąża konstrukcji ogrodzenia, pozwolą swobodnie kształtować jego linię i dobrać optymalną wysokość – zgodnie z indywidulanymi potrzebami, a także dowolnie regulować przeoewit ogrodzenia. Niekwestionowaną zaletą systemu jest wyjątkowo prosty i szybki montaż który można przeprowadzić samodzielnie. Atutem jest również łatwość utrzymania sztachet w czystości – które nie wymagają specjalnej konserwacji.

sztachety DĄBROWA GÓRNICZA

Szczegóły techniczne

Wysokość profilu: 20,9 mm
Szerokość wsadu: 156 mm
Szerokość użytkowa: 123 mm
Szerokość całkowita: 123 mm
Długość elementu: na żądany wymiar
Maksymalna zalecana długość elementu: 2400 mm
Minimalna długość elementu: 150 mm

Obustronnie powlekane w powłoce poliester połysk. Występują w 4 kolorach:

  • czerń -9005RAL,
  • grafit-7016RAL
  • brąz- 8017RAL
  • oraz w kolorze drewna / złoty dąb

kolory sztachet

Jednostronnie powlekane dostępne w całej palecie barw i materiałów z oferty firmy, wykluczając ocynk i alucynk oraz HPS .

Przykład wybranych poniżej materiałów:
 

kolory_sztachety

Najlepsze Blachy trapezowe, dachówki blaszane, blachy z posypką, panele dachowe, blachy na rąbek stojący Jaworzno, Katowice, blacha trapezowa sosnowiec, blachodachówka sosnowiec