Niemiecka Blacha Gwarancja 50 lat

Firma BLACHOTRAPEZ ciągle inwestuje w unowocześnianie procesów produkcji oraz współpracuje z renomowanymi dostawcami materiału wsadowego dzięki czemu możemy z pełym przekonaniem wydłużać gwarancję na nasze produkty.

W sierpniu wydłużyliśmy gwarancję na sześć powłok. Na trzy powłoki udzielamy 35 letniej gwarancji oraz 3 powłoki 45 lat gwarancji. Najwyższe miejsce na podium jednak zajmuje blacha z powłoką MATplus EcoProtect z gwarancja 50 lat.

Do grupy z wydłużoną gwarancją dołącza teraz powłoka Poliester Standard MAT której okres obejmuje 15 lat.

Na blachy Zinkomag udzielamy 10-letniej gwarancji.

Wsad Poliester Standard MAT jest dostarczany przez renomowaną hutę MARCEGAGLIA – włoską grupę z wieloletnim doświadczeniem. MARCEGAGLIA zajmuje wysoką pozycję na światowym rynku wyrobów ze stali. Dla przykładu huta ta co roku przerabia ponad 5 ton stali.

Sprawdź nasze blachodachówki: https://www.superblacha.eu/blachodachowka/

Blacha z powłoką Poliester Standard MAT charaktaryzuje się bardzo wysoką twardością w połączeniuz elastycznością a to za sprawą technologii w której wykorzystuje się żywice poliestrowe i poliamidowe. Materiał ten znakomicie sprawdza się w produkcji blach dachowych. Powłoki lakiernicze tworzą 35m warstwę zabezpieczającą rdzeń. Materiał ten wystepuję w szerokiej palecie kolorów.

Niemieckie blachy Gwarancja 50 lat

Pladur Wrinkle Mat Plus w trzech kolorach: czarny 9005, brązowy 8019, i grafit 7016