dojazd: Krzykawa Nowa 3 | Bolesław 32-329 mapa 

Services

O FIRMIE

Drogi Kliencie,

Dach jest najważniejszą częścią Twojego budynku, bo osłania go przed czynnikami atmosferycznymi. Nie zlecaj jego montażu niesprawdzonym i niewykwalifikowanym wykonawcom, gdyż może to oznaczać duże kłopoty, oraz znaczne podniesienie kosztów budowy. Często nieprawidłowy montaż oznacza marnotrastwo Twojego materiału.

Najczęstrzymi problemami są cieknące kominy, przez nieprawidłowo wykonane okucia, co w dalszej konsekwencji oznacza zalanie Twojego poddasza i nasiąknięcie wełny, przez co traci ona swoje właściwości termoizolacyjne.

Jako Specjaliści od pokryć dachowych oferuje sprawdzone materiały na tysiącach budynków: blachodachówki, blachodachówki z posypką, blachy trapezowe, blachy płaskie, gąsiory, śniegołapy, obróbki dekarskie. Polecamy również fachowe i doświadczone ekpiy dekarskie.

Nasz zespół jest Autoryzowanym Przedstawicielem firmy BlachoTrapez, zajmującej się produkcją blachodachówek od 40 lat, z najwyższej jakości blach stalowych, alucynku oraz ocynku, produkowanych w niemieckich hutach.

Na oferowane pokrycia dachowe udzielamy pisemnych GWARANCJI!
Skontaktuj się z nami, a dokonamy wyceny Twojego dachu BEZPŁATNIE!
Transport powyżej 50mb na terenie całej Polski GRATIS!

Rabat 3% przy wymianie azbestu na blachodachówkę i blachę trapezową

Zachęcamy Cię do skorzystania z dodatkowego rabatu, przy wymianie pokrycia dachowego, wykonanego z azbestu (eternit). Poniżej do pobrania ulotka informacyjna!

Gwarancja pisemna, w zależności od materiału wsadowego:

  • Połysk – 10 lat
  • Mat – 25 lat
  • Pladur Ice Crystal – 35 lat
  • Alucynk – 25 lat
  • Superior HB- 30 lat
  • HPS 200 – 30 lat

O szczegóły pytaj naszego Specjalistę lub wyślij zapytanie

Najlepsze Blachy trapezowe, dachówki blaszane, blachy z posypką, panele dachowe, blachy na rąbek stojący Jaworzno, Katowice, blacha trapezowa sosnowiec, blachodachówka sosnowiec