dojazd: Krzykawa Nowa 3 | Bolesław 32-329 mapa 

Panel dachowy

Panel dachowy

Tradycyjny w wyglądzie i nowoczesny w formie panel dachowy z rąbkiem stojącym. Polecany głównie do renowacji obiektów objętych ochroną konserwatorską i sakralnych a także wykorzystywany również do nowo budowanych apartamentowców, nowoczesnych budynków jednorodzinnych i użyteczności publicznej.
Dzięki szybkości i prostocie montażu znacznie przewyższa blachy z rąbkiem podwójnym, natomiast podwyższona sztywność daje możliwość układania go na łatach bez konieczności deskowania połaci. Niniejsze zalety pozwalają również na stosowanie panelu jako panelu ściennego zapewniając oryginalne wykończenie elewacji w układzie pionowym i poziomym. Zaprojektowany zamek zatrzaskowy pozwala na szybkie i pewne łączenie paneli bez potrzeby stosowania dodatkowych elementów łączących. Natomiast rozmieszczenie otworów montażowych wzdłuż rąbka sprawia, że wkręty mocujące są załonięte przez sąsiedni panel. Do montażu panelu stosuje się wkręty montażowe lub samowiertne z łbem 4,2z25mm. Ilość wkrętów – 4szt/m2. Efektem jest pokrycie dachowe o wysokiej estetyce bez widocznych mocowań.

panel dachowy Dąbrowa Górnicza

PANEL RETRO 38

panel dachowy katowice

 

PANEL RETRO 25

Najlepsze Blachy trapezowe, dachówki blaszane, blachy z posypką, panele dachowe, blachy na rąbek stojący Jaworzno, Katowice, blacha trapezowa sosnowiec, blachodachówka sosnowiec