dojazd: Krzykawa Nowa 3 | Bolesław 32-329 mapa 

Blachodachówka

Blachodachówka

Blachodachówki należą do najczęściej stosowanych pokryć dachowych w budynkach mieszkalnych, sakralnych oraz użyteczności publicznej.

W pełni zautomatyzowany proces produkcji umożliwia cięcie blachy na żądaną długość umożliwiając tym samym realizacje najbardziej nietypowych zamówień, przy jednoczesnym ograniczeniu ilości odpadów. Firma Blachotrapez oferuje blachodachówki w kilkunastu kolorach z powłoką poliestrową, Pladur® Eco Protect ThyssenKrupp, aluminium oraz Colorcoat HPS2000® Ultra. Atutem dachówki blaszanej jest jej wyjątkowa lekkość. Waga 1m2 blachy wynosi ok. 4,5 kg. Lekkie pokrycie nie obciąża nadmiernie i nie narusza konstrukcji całego budynku. blachodachówka

 Talia ŚląskTALIA

Germania symetric najlepsza dachówka blaszana

GERMANIA SIMETRIC

Dachówka Blaszana Germania Katowice

GERMANIA

Dachówka blaszana Diament plus Super

DIAMENT PLUS

 diament eco Dąbrowa Górnicza

DIAMENT ECO

Dachówka blaszana Kingas Sosnowiec

KINGAS

Kingas eco Mysłowice

KINGAS ECO

dachówka blaszana kingas 15 Kraków

KINGAS 15

tysenia krzykawa koło sławkowa

 TYSENIA – NOWOŚĆ 2017

Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.

Nasze blachy produkowane są z blachy dwustronnie ocynkowanej i powlekanej kilkoma warstwami lakieru, co gwarantuje jej długowieczność. Jest jednym z najlżejszych materiałów dekarskich, co jest jej ogromnym plusem, ponieważ nie wymaga zastosowania ciężkiej konstrukcji więźby.

Katalog stron internetowych

kolory blacha trapezowa

Najlepsze Blachy trapezowe, dachówki blaszane, blachy z posypką, panele dachowe, blachy na rąbek stojący Jaworzno, Katowice, blacha trapezowa sosnowiec, blachodachówka sosnowiec